Sklep internetowy Oskar Ogrodzenia

Home / Aktualności / Sklep internetowy Oskar Ogrodzenia

Opisujemy nowo stworzony sklep internetowy, wdrożony dla przedsiębiorstwa będącego gigantem w segmencie gospodarczym bram i ogrodzeń. Platforma sprzedażowa została oparta na silniku Opencart, a do produkcji wykorzystano najnowsze technologie internetowe. Startujemy od samej góry serwisu. Górna część została wykonana w języku HTML5 , we wsparciu jQuery. Efekt użycia tej biblioteki to skalowalność. Po przewinięciu strony na dół nagłówek zmienia swoją wielkość. Zyskuje dzięki temu zabiegowi, rozmiary, które umożliwiają przyczepienie go na stałe do górnej części ekranu, tak by odwiedzający stronę internetową, chcąc wybrać następną zakładkę nie musiał przechodzić ponownie do góry strony.

Następnym godnym uwagi elementem jest główna nawigacja. Została zaprojektowana w postaci „Mega Menu„, dzięki temu zawiera nie tylko odnośniki do podstron, ale też moduły. W tym przypadku moduł wyświetlający cztery najnowsze produkty, oraz opis zawartości danej kategorii. Całość działa bardzo płynnie, a sama nawigacja dzięki modelowi responsywnemu bardzo dobrze sprawuje się na urządzenia mobilnych.

ogrodzenia-1

Sklep internetowy otrzymał znakomity baner, w postaci wszędzie wychwalanego interfejsu Revolution Slider. Moduł ten został rozpowszechniony już chyba na wszystkie bardziej znane systemy zarządzania treścią. Co potrafi Revolution Slider? Jego fundamentalną cechą jest możliwość prostego tworzenia banerów, pokazów slajdów wielowarstwowych. Konstrukcja, proces tworzenia, a w końcu efekt działania przypomina nieco prace dawnych programów do tworzenia prezentacji flash. Mamy opcje dodawania obiektów, ustawiania animacji, oś czasu. RS wyróżnia to, że działa online, a do wprawiania elementów w ruch nie korzysta umierającego flash’a. Dzięki temu zyskuje kolejną cechę, przez którą jest tak popularny, mianowicie, działa na urządzeniach mobilnych, a poza samym działaniem jest w pełni responsywny. Brzmi znakomicie i też tak wygląda.

Kolejnym blokiem jest to prezentacja modułów wyświetlających produkty. I tak pierwszy wyświetla najnowsze produkty, czyli te ostatnio dodane, kolejny wyświetla najczęściej kupowane produkty, a ostatni polecane. Całość przełączana jest za pomocą przycisków tytułowych, a samo przełączenie niesie ze sobą również ciekawe animacje. Najechanie kursorem na moduł powoduje podświetlenie produktu i pokazanie dodatkowej opcji jaką jest szybki podgląd. Kliknięcie jej otwiera okno popup z bardziej rozwiniętym opisem produktu z galerią zdjęć.

Recommended Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.